|
Posted on 2012-10-24 19:51:10 |
|
Grzymislaw | |
|
Wyniki z 22.10
Grupa A
Hevelius Kaper(taube84) 34-0 FC Olsztyn(poldi93)
Janek Baca HB(Grzymislaw) 26-11 GOKSiR Wadowice Górne(matieus100)
Grupa B
GialloRossi Brzeg(zagi82) 36-9 Tęcza Kościan(Kemot)
Pogoń Szczecin(Hovvner) 21-31 WKS KORBOL(szatan1234)
Grupa C
MKS Kasztelan Sierpc(Kamil) 17-32 Piast Ruda(tracer)
Kabel Mielec(Avos666) 25-12 Rain Kids(miglanc94)
Grupa D
UKS PRUS Siedlce(krzysiek_95) 0-38 Głogowskie Rycerze Ciemności(qbasex)*
SPR Smoczanka Mielec(Konduaa) 22-21 Handball Płock(harpagen2)
Nieprawidłowe ustawienia:
Głogowskie Rycerze Ciemności(qbasex) - część meczu - -1pkt |
|
|
|
Posted on 2012-10-24 19:55:48 |
|
Grzymislaw | |
|
Tabela po III meczach
Grupa A
1.GOKSiR Wadowice Górne(matieus100) 4pkt 67-33
2.Janek Baca HB(Grzymislaw) 4pkt 82-52
3.Hevelius Kaper(taube84) 3pkt 71-42
4.FC Olsztyn(poldi93) 0pkt 11-104
Grupa B
1.WKS KORBOL(szatan1234) 6pkt 83-32
2.Pogoń Szczecin(Hovvner) 4pkt 94-66
3.GialloRossi Brzeg(zagi82) 2pkt 56-64
4.Tęcza Kościan(Kemot) 0pkt 35-106
Grupa C
1.Piast Ruda(tracer) 6pkt 96-38
2.Kabel Mielec(Avos666) 4pkt 72-52
3.Rain Kids(miglanc94) 2pkt 49-73
4.MKS Kasztelan Sierpc(Kamil) 0pkt 41-84
Grupa D
1.ChKS Łódź(Adyr8) 4pkt 61-21
2.Głogowskie Rycerze Ciemności(qbasex) 2pkt 67-28
3.Handball Płock(harpagen2) 2pkt 49-25
4.SPR Smoczanka Mielec(Konduaa) 2pkt 30-50
5.UKS PRUS Siedlce(krzysiek_95) 0pkt 24-107 |
Last edited on 2012-11-05 at 15:36 |
|
|
Posted on 2012-10-29 11:52:54 |
|
Grzymislaw | |
|
Rozkład meczów na 5.11
Grupy A-C runda dodatkowa
GOKSiR Wadowice Górne(matieus100) - Piast Ruda(tracer)
MKS Kasztelan Sierpc(Kamil) - Tęcza Kościan(Kemot)
Pogoń Szczecin(Hovvner) - FC Olsztyn(poldi93)
(pozostałe drużyny z grup A-C zagrały już mecz dodatkowy)
Grupa D
ChKS Łódź(Adyr8) - SPR Smoczanka Mielec(Konduaa)
Głogowskie Rycerze Ciemności(qbasex) - Handball Płock(harpagen2)
pauzuje UKS PRUS Siedlce(krzysiek_95) |
|
|
|
Posted on 2012-10-29 12:10:11 |
|
harpagen2 | |
|
Jedna kontuzja i skład bot ! |
|
|
|
Posted on 2012-10-29 14:53:01 |
|
Posts: 1710 | Joined: 2009-09-27 | Offline |
|
Tęcza Kościan(Kemot) ma już ustalony sparing |
|
|
|
Posted on 2012-10-31 23:43:20 |
|
Grzymislaw | |
|
Wyniki z 29.10:
Grupy A-C runda dodatkowa
Hevelius Kaper(taube84) 34-13 GialloRossi Brzeg(zagi82)
Janek Baca HB(Grzymislaw) 12-33 Kabel Mielec(Avos666)
WKS KORBOL(szatan1234) 33-12 Rain Kids(miglanc94)
Grupa D
UKS PRUS Siedlce(krzysiek_95) 7-31 SPR Smoczanka Mielec(Konduaa)
ChKS Łódź(Adyr8) 36-12 Handball Płock(harpagen2)
Tabele już jutro zrobię. |
|
|
|
Posted on 2012-11-01 11:49:07 |
|
harpagen2 | |
|
mój przeciwnik nie przyjmuje sparingu |
|
|
|
Posted on 2012-11-01 21:19:29 |
|
Grzymislaw | |
|
Tabela po IV meczach
Grupa A
1.Hevelius Kaper(taube84) 5pkt 104-53 koniec
2.GOKSiR Wadowice Górne(matieus100) 4pkt 67-33
3.Janek Baca HB(Grzymislaw) 4pkt 94-85 koniec
4.FC Olsztyn(poldi93) 0pkt 11-104
Grupa B
1.WKS KORBOL(szatan1234) 8pkt 115-44 koniec
2.Pogoń Szczecin(Hovvner) 4pkt 94-66
3.GialloRossi Brzeg(zagi82) 2pkt 69-98 koniec
4.Tęcza Kościan(Kemot) 0pkt 35-106
Grupa C
1.Piast Ruda(tracer) 6pkt 96-38
2.Kabel Mielec(Avos666) 6pkt 105-64 koniec
3.Rain Kids(miglanc94) 2pkt 61-106 koniec
4.MKS Kasztelan Sierpc(Kamil) 0pkt 41-84
Grupa D
1.ChKS Łódź(Adyr8) 6pkt 97-33
2.SPR Smoczanka Mielec(Konduaa) 4pkt 61-57
3.Głogowskie Rycerze Ciemności(qbasex) 2pkt 67-28
4.Handball Płock(harpagen2) 2pkt 61-51
5.UKS PRUS Siedlce(krzysiek_95) 0pkt 31-138 koniec
Notatka "koniec" nie oznacza, że drużyna kończy udział w turnieju, a jedynie wyróżnia te drużyny, które już zagrały wszystkie mecze w fazie grupowej. |
Last edited on 2012-11-05 at 15:37 |
|
|
Posted on 2012-11-04 18:45:25 |
|
Grzymislaw | |
|
Jutro pamiętajcie, aby nie przyjmować sparingów aż do ogłoszenia rozpiski na następny poniedziałek.
Odpadnie tylko drużyna z najsłabszym bilansem ze wszystkich grup, pozostali grają dalej. |
|
|
|