|
Posted on 2013-02-19 15:48:34 |
|
Magu85 | |
|
Tabela po 5 kolejkach:
Grupa A
1. WKS Korbol* 8pkt. 107-35 +72
2. WKS Dąbrowa 8pkt. 139-77 +62
3. SPR Smoczanka Mielec* 6pkt. 121-88 +33
4. Majteczki 6pkt. 94-68 +26
5. AZS-AWF Biała Podlaska 2pkt. 65-152 -87
6. BM Atletico de Madrid - drużyna bot
Grupa B
1. Anilana I Łódź 9pkt. 173-111 +62
2. SPR Nowa Sól 8pkt. 122-102 +20
3. Ludolfina lublin 7pkt. 149-109 +40
4. KS Włókniarz 2pkt. 131-129 +2
5. HB Wisła Płock** 2pkt. 82-109 -27
6. UPKS Arka Ryki* 0pkt. 38-135 -97
Grupa C
1. Cieslaczek 10pkt. 155-81 +74
2. Gwardia 8pkt. 148-88 +60
3. AZS Chorzów 6pkt. 139-125 +14
4. Pomorze Kwidzyn 4pkt. 127-108 +19
5. KS Unia Lublin 2pkt. 113-170 -57
6. Ciapciaki Ustroń 0pkt. 70-181 -111
Grupa D
1. KS Handball Siedlce 8pkt. 150-96 +54
2. KWMC Kwidzyń 6pkt. 112-89 +23
3. MKS I WIELUŃ 6pkt. 112-101 +11
4. Gwardia K-lin 6pkt. 108-123 -15
5. KPR Bzura Chociszew 4pkt. 92-124 -32
6. MKS Kusy Szczecin* 0pkt. 32-86 -54
Grupa E
1. Snow kids Mielec 8pkt. 108-71 +37
2. Handball Club Kielce* 6pkt. 105-96 +9
3. ZamoyRangers 6pkt. 107-116 -9
4. KS Orzeł Kampinos** 4pkt. 63-53 +10
5. handball notenteges 4pkt. 108-117 -9
6. Siódemka Miedź 2 pkt. 79-117 -38
Grupa F
1. Monster Energy 10pkt. 135-47 +88
2. Piast Ruda 8pkt. 158-91 +67
3. "WKS" Unia Leszno 6pkt. 110-84 +26
4. RECYDYWIŚCI 2pkt. 56-86 -30
5. SPR Ławnica 0pkt. 25-152 -127
6. THW Kiel-drużyna bot
Grupa G
1. KS Polonia Klimontów 8pkt. 134-55 +79
2. UKS PRUS Siedlce 8pkt. 127-54 +73
3. Tauron Stal Mielec20 6pkt. 106-84 +22
4. FC Olsztyn 4pkt. 94-115 -21
5. Total Annichilation 2pkt. 33-129 -96
6. Bulldogs Swarzędz-drużyna bot
Grupa H
1. WISŁOKA MIELEC 8pkt. 141-91 +50
2. Blok Cielcza 8pkt. 112-88 +24
3. Motor Betlejem 4pkt. 100-89 +11
4. HC Real Legnica** 2pkt 54-71 -17
5. SKS Orlik Brzeg* 2pkt. 33-108 -75
6. GOKSiR Wadowice Górne- wycofał się z turnieju |
|
|
|
Posted on 2013-02-25 13:26:03 |
|
Magu85 | |
|
1/32 Wyniki
WKS Korbol-KS Włókniarz 25:13
WKS Dąbrowa-Ludolfina Lublin 23:24
SPR Smoczanka Mielec-SPR Nowa Sól 31:32
Majteczki-Anilana I Łódź 18:23
Cieslaczek-Gwardia K-lin 23:20
Gwardia-MKS I Wieluń 31:18
AZS Chorzów-KWMC Kwidzyń 27:29
Pomorze Kwidzyń-KS Handball Siedlce 17:28
Snow Kids Mielec-Recydywisci 26:22
Handball klub Kielce- WKS Unia Leszno 20:33
Zamoy Rangers-Piast Ruda 10:37
KS Orzeł Kampinos-Monster Energy 11:30
Polonia Klimontów-Real Legnica 26:29
UKS PRUS Siedlce-Motor Betlejem 14:33
Tauron Stal Mielec-Blok Cielcza 14:38
Wisloka Mielec-FC Olsztyn 40:4 |
|
|
|
Posted on 2013-02-25 14:07:06 |
|
miglanc94 | |
|
Magu kiedy następna runda?? |
|
|
|
Posted on 2013-02-25 14:47:29 |
|
Magu85 | |
|
|
|
Posted on 2013-02-25 15:06:19 |
|
Magu85 | |
|
1/16
WKS Korbol-WISŁOKA MIELEC
Ludolfina lublin-Blok Cielcza
SPR Nowa Sól-Motor Betlejem
Anilana I Łódź-HC Real Legnica
Cieslaczek-Monster Energy
Gwardia-Piast Ruda
KWMC Kwidzyń-"WKS" Unia Leszno
KS Handball Siedlce-Snow kids Mielec
Zaproszenia przyjmujemy do piątku do 20.00
|
|
|
|
Posted on 2013-02-25 16:30:35 |
|
Oxilles17 | |
|
Jaka głupota, wygrałem... |
|
|
|
Posted on 2013-02-25 17:10:20 |
|
Magu85 | |
|
|
|
Posted on 2013-02-25 17:38:31 |
|
Oxilles17 | |
|
Dla mnie dobrze, ale na miejscu przeciwnika bym się wstydził |
|
|
|
Posted on 2013-02-25 17:46:06 |
|
|
Posted on 2013-02-25 18:23:17 |
|
Magu85 | |
|
to ze twój przeciwnik ma wieksze pensje nie oznacza ze ma lepszych grajkow. |
|
|
|