Úvodní stránka
Pomůcky
Jazyk
handball, manager, online game, browser game, handball manager, online handball manager, free

Vítej na TeamHB

TeamHB je online házenkářský manažer. Jediné, co k hraní potřebuješ, je jeden z populárních webových prohlížečů a trocha času. Nemusíš nic stahovat a můžeš hrát zdarma.

Týmová házená je rychlá hra plná akce, hraná na dva poločasy po 30ti minutách. Dva týmy (po 6 hráčů v poli a po 1 brankáři) se snaží uhrát co nejlepší skore jakýmkoliv možným způsobem – takticky, fyzicky nebo technicky. Tady je to, v čem TeamHB vyniká. Můžeš zde vytrénovat hráče přesně podle tvých taktických požadavků, stejně tak, jako podle preferovaného útočného systému.


Aktuální obrázky (klikni pro zvětšení)
házená, manažer, online hry, browser hry, házenkářský manažer, online házenkářský manažer házená, manažer, online hry, browser hry, házenkářský manažer, online házenkářský manažer házená, manažer, online hry, browser hry, házenkářský manažer, online házenkářský manažer házená, manažer, online hry, browser hry, házenkářský manažer, online házenkářský manažer házená, manažer, online hry, browser hry, házenkářský manažer, online házenkářský manažer 

Jsme obzvláště hrdí na náš editor sestavy. Dáváme ti kontrolu nad defenzivními formacemi, útočném systému, změnami formací/zápasový systém, nastavení agresivity, nastavení brejků, atd.

TeamHB také nabízí mezinárodní aspekt hry. Svět je rozdělen do osmi regionů - Afrika, Asie & Oceánie, Atlantské & Skandinávské ostrovy, Balkán, Střední Evropa, Východní Evropa, Středomoří a Amerika. Každý region má svou vlastní ligu a svůj vlastní pohár. Vítězové nejvyžších divizí a regionálních pohárů dostávají vstupenku k hraní nejprestižnější soutěže TeamHB, Ligy Mistrů. Vítěz Ligy Mistrů je považován za nejlepší tým planety ... pro tuto sezonu. Máš na to stát se Šampionem? Klikni zde a zjisti to.